ساخت شهرک چاپ تهران منتفی شد

ساخت شهرک چاپ تهران منتفی شد
تسنیم

رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران گفت:ساخت شهرک چاپ تهران که پیش از این از سوی اتحادیه چاپخانه داران پیگیری می شد ، منتفی شد، چرا که به عقیده من چاپخانه ها باید در داخل شهر ها و در دسترس مشتریان به فعالیت خود ادامه دهند.

بهمن پورمند رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران از تشکیل کارگروهی متشکل از کارشناسان و متخصصان چاپ و کارشناسان حقوقی در وزارت ارشاد خبر داد و گفت:‌ وزارت ارشاد کارگروهی تشکیل داده است تا به تعاملات بیشتر با وزارت صنعت ‌، معدن و تجارت در خصوص صنعت چاپ بپردازد.

وی ادامه داد:‌ این کارگروه به دنبال این است که با تعاملات بیشتر بحث لزوم حمایت وزارت صنعت از چاپ را پررنگ‌تر کند. چرا که بخشی از مشکلات صنعت چاپ به نبود متولی مشخص و نبود حمایت‌های لازم از سوی وزارت صنعت‌، معدن و تجارت باز می‌گردد. هم‌چنین در نظر داریم تا صنعت چاپ ،‌ ظرفیت‌ها و سوددهی را بیشتر بشناسانیم.

پورمند هم‌چنین از منتفی شدن ساخت شهرک چاپ تهران در زمین‌های چهار‌دانگه خبر داد و گفت:‌ بنده اعتقادی به اخداث شهرک چاپ ندارم، چرا که شهرک‌‌های صنعتی باید خارج از تهران و دور از شهر واقع شوند،‌ این در حالی است که چاپ نیازمند این است که در داخل شهر و در دسترس مردم و مشترین باشد.

رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران گفت:‌ بهتر است به جای اینکه به دنبال تأسیس شهرک‌های چاپ باشیم،‌ به دنبال نیازمندی‌‌های صنعت چاپ برای پویایی بیشتر باشیم و مبنا را تأمین این نیازها بگذاریم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =