اولین همایش جایگاه علوم و فناوری چاپ در ایران برگزار می شود

محمد بیطرفان گفت: نخستین همایش جایگاه علوم و فناوری چاپ ایران با رویکرد علمی و فناوری با مدیریت دانش و مهارت برگزار خواهد شدرییس انجمن علمی فناوری چاپ ایران خبر داد:

 

نخستین همایش جایگاه علوم و فناوری چاپ ایران برگزار می شود.
رییس انجمن علمی فناوری چاپ ایران در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ و بسته بندی ایران اظهار کرد: به همت انجمن علمی فناوری چاپ ایران و دانشگاه شهید بهشتی نخستین همایش جایگاه علوم و فناوری چاپ ایران با رویکرد علمی و فناوری با مدیریت دانش و مهارت برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: این همایش در تاریخ 9 بهمن ماه سال جاری از ساعت 14 الی 17 و همزمان با آغاز به کار انجمن علمی فناوری صنعت چاپ ایران و ورود صنعت چاپ کشور به صده سوم عمر خود در سالن همایش های دانشکده حقوق دانشکده دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.
بیطرفان در توضیح افراد حاضر در این نشست گفت: این همایش با حضور مسوولان دولتی، نمایندگان مجلس، روئسای اتحادیه های سراسر کشور، اساتید، دانشجویان، اصحاب رسانه و اهالی صنعت بزرگ چاپ برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: حضور در این همایش برای عموم آزاد و رایگان است و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام با شماره 33300308-021 تماس بگیرند.
رییس انجمن علمی فناوری چاپ ایران در بخش پایانی صحبت هایش اظهار کرد: امیدوارم که برگزاری چنین همایش هایی و حضور موثر دانشجویان و محققان در آن، باعث پیشرفت و پویایی صنعت چاپ کشور شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =