روزنگار پنجمين نكوداشت هفته علوم و فناوري اعلام شد

روزنگار پنجمين نكوداشت هفته علوم و فناوري چاپ:
نخستین نشست علمی و تخصصی روز شنبه ۹ شهریور با عنوان «نقش علوم و فناوری‌های نوین چاپ در انقلاب چهارم صنعتی» در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ساعت ۴:۳۰ تا ۱۷: ۳۰ برگزار می‌شود.

دومین نشست «کسب و کار دیجیتال و نقش شرکت‌های دانش‌بنیان در بومی‌سازی فناوری چاپ» روز یکشنیه ۱۰ شهریور ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۳۰ در دانشگاه امیر کبیر برپا خواهد شد.

سومین نشست علمی و تخصصی این هفته در روز دوشنبه ۱۱ شهریور از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۳۰ نشست «شناسایی راهبردها و کارکردهای نوین فرهنگی و ارتباطی صنعت چاپ» در پژوهشگاه فرهنگ و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

سه‌شنبه ۱۲ شهریور نیز نشست «ضرورت هم‌افزایی وزارتخانه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی، صنعت، معدن و تجارت و علوم، تحقیقات و فناوری از تهدید تا فرصت» از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۳۰ در دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.

چهارشنبه ۱۳ شهریور نیز یک نشست تخصصی دیگر برگزار خواهد شد با عنوان «نقش صنعت چاپ در ایجاد فرصت‌های آموزشی برابر برای جوامع کم‌برخوردار» كه در کمیسیون ملی یونسکو از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۳۰ برپا خواهد شد.

پنج‌شنبه ۱۴ شهریور نشست «صنعت چاپ، نوآوری و ارزش‌آفرینی برای تولید ملی و تامین مواد اولیه در شرایط تحریم» نیز در پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی از ساعت ۹ تا ۱۱:۳۰ برگزار می‌شود.

پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی میزبان آخرین نشست با عنوان «چاپ سبز، محیط زیست و استانداردهای ملی و جهانی» مي باشد كه در روز جمعه ١٥ شهريورماه برگزار خواهد شد.
این نشست‌ها با حضور پیکشوستان صنعت چاپ، دولتمردان، نمایندگان مجلس و هیات مدیره تشکل‌های صنعت چاپ همچنین اعضای هیات علمی و پژوهشگران و دانشجویان برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 15 =